Szybki kontakt:
napisz do nas
lub zadzwoń 606 131 724
Napisz do nas
Masz pytanie? Napisz, czekamy na wiadomość od Ciebie!
imię, nazwisko *
adres e-mail *
telefon
treść wiadomości *
* - pola obowiązkowe


Blog

Strony internetowe, które warto odwiedzać - zbiór Website-Studio

Dzisiejszy wpis chcemy poświęcić ciekawym witrynom, które warto regularnie odwiedzać w celu aktualizowania wiedzy na temat szeroko pojętej działalności w internecie. Swoje ulubione miejsca podzieliliśmy na kategorie podając jeden, dwa albo trzy serwisy na których, naszym zdaniem, można znaleźć wiele ciekawych informacji.
Rozpoczynamy od strony internetowej, która gromadzi specjalistów i firmy branży reklamowej. Na codemarket.pl znajdziemy głównie specjalistów i firmy tworzące strony internetowe jednak trafiają się również oferty przygotowania materiałów reklamowych oraz logotypów. Strona pozwala na dodanie przykładowych projektów, które dana firma zrealizowała, wraz z orientacyjną wyceną podobnych usług. Przejrzysta i lekka szata graficzna strony oraz funkcjonalność powodują, że codemarket.pl użyteczny jest nie tylko dla osób poszukujących wykonawców strony czy innych materiałów reklamowych ale również dla samych projektantów „głodnych” inspiracji.

Kolejna ciekawa strona to najpopularniejsze forum znane wszystkim pozycjonerom. Forum.optymalizacja.com to źródło bezcennej wiedzy i centrum niekończących się dyskusji na temat SEO oraz różnego rodzaju systemów PPC. Trudno rozpisywać się szerzej na temat zawartości forum, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zwiedzania tej potężnej, stale rozwijającej się bazy wiedzy.

Wcześniej wspomnieliśmy o systemach PPC. Ciekawym źródłem aktualności na temat reklamy w Google AdWords są dwa blogi prowadzone przez doskonałych specjalistów a mianowicie ittechnology.us Mariusza Gąsiewskiego oraz marketinglab.pl Przemysława Modrzewskiego. Oba blogi są wartościowym źródłem na temat reklamy w AdWords, możecie tam znaleźć porady dotyczące istniejących funkcji jak i tych dopiero wprowadzanych/planowanych.

Nawiązując do powyższego z pełną odpowiedzialnością polecamy blog/serwis na łamach którego wypowiadają się specjaliści na co dzień zajmujący się analizą internetową. Conversion.pl to kompendium fachowej wiedzy na temat Google Analytics oraz pełnego wykorzystania tego narzędzia (a nawet więcej – 150% normy). Serwis tworzony przez fachowców specjalnie dla specjalistów z branży - poradniki dotyczące standardowych funkcji oraz modyfikacji kodu, które mogą przydać się na różnych etapach działalności w Internecie.

W kolejnym wpisie podzielimy się z Wami kolejnymi stronami, które naszym zdaniem warto regularnie odwiedzać. Planujemy opisać kilka witryn na których znajdziecie ciekawe informacje na temat marketingu, reklamy oraz grafiki komputerowej. Zapraszamy!

źródło zdjęcia: inventionmachine.com
Komentuj:
nick: *
e-mail:
komentarz: *
* - pola obowiązkowe

Newsletter

Dołącz do odbiorców naszego biuletynu i nie przegap kolejnych wpisów!

do góry
Na skróty:
  • strony internetowe
  • pozycjonowanie stron www
  • copywriting
  • reklama w Google
  • grafika użytkowa
  • case study
Najnowsze projekty:
Projekt i wykonanie strony internetowej dla firmy EMKA z Mielca
Świeży i nowoczesny logotyp dla mieleckiej firmy EMKA. Mieszanka jasnych kolorów w połączeniu z literami M i K.
Realizacja projektów graficznych oraz druku wizytówek i ulotek dla mieleckiej firmy EMKA
Projekt i wykonanie strony internetowej dla Rzeszowskiej firmy ATOM - korepetycje i kursy z chemii
Projekt graficzny, wykonanie strony internetowej oraz tekstów dla rzeszowskiej firmy PRO-ART.
Projekt graficzny oraz przygotowanie do druku serii plakatów Feel good drinks
Projekt graficzny i realizacja folderu promocyjnego marki Corby.
Projekt graficzny oraz wykonanie strony internetowej grafika komputerowego z Rzeszowa.
Projekt graficzny sklepu internetowego TradeSport oferującego markowe obuwie sportowe.
Projekt graficzny strony internetowej restauracji Zajazd Dworek z Mircza.
Projekt graficzny oraz wykonanie strony internetowej Biura Projektowego Jan Dworzycki z siedzibą w Tomaszowie Lubelskim.
Szybki kontakt:
606 131 724
Znajdź nas: